Shitet PS3

Shitet nga: Arbnor 22 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony osht ne gjendje trregullt vjen me tgjitha paisjet percjellse bashk me to vin edhe 3 cd lojra origjinale 1 me futboll dhe 2 tjera me luft per ma shum info.. mund te kontaktoni edhe ne viber nket nr. 0038649707538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim