Shitet Sony Playststion 3 Super-Slim me 2 Lojra

Shitet nga: Olt 03 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet sony playststiion 3 super slim(me i riu) me 2 lojra GTA 5 dhe Call Of Duty Black Ops 2 dhe me 1 joystick te kalter.Playstation eshte n gjendje shume te mire eshte i perdorur 4 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim