Shitet biznes per Sony Playstation komplet paisjet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sony Playstation 31 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet komplet biznes per Sony Playstation televizora sony ulese dhe te gjitha paisjet e nevojshme te gateshme per pune.

Qmimi i volitshem

044 117 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim