Shitet sony playstation 2 me 3 cd

Shitet nga: Altrit hoti 08 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony playstation 2 eshte ne gjendje te rregullt edhe pjeset e saj jane ne gjendje te rregullt perveq nje dorze e cila nuk i punon butoni x .Sony eshte i ruajtur dhe punon mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim