Soni 2 me 40 cd

Shitet nga: Ylli 30 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes soni 2 me 40 cd origjinale dhe me 3 gjestika gjithashtu. Soni eshte shum i ruajten dhe gjithashtu pranon edhe karte arsyeja pse po e shes me qmim te volitshem eshte sepse du me marr tash ni soni ma te ri te interesuarit le te kontaktojne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim