Soni Play Station 2

Shitet nga: Ermal 27 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation2 danez origjinal me 11 loja 2 gjostika origjinal 2 memory card 64-8 gb

Usb me 2 loja pes2014 dhe need for speed
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim