Soni Playstation 4

Shitet nga: niti 13 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Soni eshte i sapoardhur nga zvicrra shum pak i perdorur osht me 1 gjestik edhe me cd origjinal te fifa 15 dhe me hardisk 500 gb.
Qmimi i fundit 300 euro
Mund te na komunikoni edhe me viber :+37744899899
+38649436343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim