Soni playstation 3

Shitet nga: Ylli 21 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 3 me gjendje te rregult shume pak i perdorur .Soni eshte i paisur me kabllat e nevojshme dhe 1 joystick. 3 cd orgjinal gratis me sony.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim