Soni playstation 3

Shitet nga: fati 14 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes soni 3 ne gjendje shum te mire me cd dhe dy gjestika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim