Sonny 2

Shitet nga: sonny 20 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
shes sonny playstation 2 me ni gjeostik me ni memory card 8 gb dhe ni sd me 5 lojra osht shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim