Sony playstation 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPSH World Computer 26 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Video lojra esht me qipe per ndryshe Sony 2 vjen me ni telekomand dhe esht i ri me Garancion 3 Muaj .


Adresa : Prishtine ,Bregu i diellit te tregu
Rruga Gazmend Zajmi, Ndertesat Standard .
Tel: 044 700 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim