Sony 2

Shitet nga: endi 12 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony 2 me 2 joystica dhe cd te ndryshme afer 20,ne gjendje shume te mire,i lexon te gjitha cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim