Sony 2

Shitet nga: Sony 2 17 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony 2 original:Sony posedon 2Gjostika kabllot i ka Dhe nje gjostik kemi edhe viber +377 46 607 985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim