Sony 3 me multimen 3 cop 8 gjestika

Shitet nga: Arsim 14 Jan 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony 3 me multimen 3 cop 8 gjestika dhe gjitha kabllat komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim