Sony 3 slim

Shitet nga: Erblin krasniqi 26 Sht 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation 3 slim me 2 jostika dhe 3 loja pes 2013 fifa 13 dhe gta 4 me 2 jostika esht ne gjendje shume te mire esht nga zvicrra arsya sepse kam bler sony !4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim