Sony 3 super slim 12 gb

Shitet nga: Granit 29 Tet 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
2 gjojstika
Kabell hdmi dhe mbushesat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim