Sony 3 superslim ngjendje Perfekte

Shitet nga: Kreshnik 25 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony 3 SuperSlim ngjendje perfekte me 1 CD Pes 2013 Dhe ni Jostick
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim