Sony 3

Shitet nga: Klevis 05 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony 3 me 3 kontrollera dhe 7 lojera te tjera
Blur
Fifa 14
Need for speed undercover
Dirt 2
Call of duty black ops
PES2012
Call of duty modern warfare 3
Per me shumë kontaktoni ne numrin e telefonit: 045633972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim