Sony PS 4

Shitet nga: Mentor 01 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 3 SONY PS Te sjellura nga USA dhe 3 TV multi system 32 inç
10 cd lojra 5 gjystika me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim