Sony PS3

Shitet nga: Gëzim 19 Sht 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony PS3 ne gjendje mjaft te mirë e cila ka vend 150GB me procesor te shpejte ka update te ri, permban 1 controller dualshock 3 me sixaxis 6 ka rimbushesin usb te controllerit dhe kabllon e ps3 po ashtu permban dhe 5 loja : GTA 5 , Assassins Creed Black Flag 4, Red Dead Redemption, God of War 4 Ascension, Fifa 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim