Sony Play Station 2 me paket si e re dhe Tel Sa..

Shitet nga: albert 29 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë

Shes dhe ndrroi Sony Play Station 2 dhe Telefonin Samsung ACE 2
sony eshte e ruajtur si e re e ka dhe pakon e vet ka qipin per lojra fallc me 20 cd te ndryshme si dhe ka 2
gjystika eshte shum e ruajtur dhe punon mire ka dhe memori karten per ruajtjen e lojes si dhe telefoni eshte
i perdorur dhe ne gjendje te rregull shihen dhe ne fotoqmimi per sony play station2 eshte 60 euro
qmimi per telefon samsung ace2 eshte 80 euro
te dyat i jam per 140 euro te interesuarit mundin te me thirrin ne nr tel 044285207 si dhe viber ne te njejtin
numer
ndrrim bej me sony play station 3 qe eshte ne gjendje te rregullt dhe qe i ka dy gjystika
mund te shikoni dhe fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim