Sony Play Station 2

Shitet nga: Sony 21 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony play station 2 ngjendje te rregullt me te gjitha pajisjet. Eshte modeli me i ri prej sony playstation 2 nga pamja duket si modelet e vjetra ama nuk eshte.Sony ka prodhuar shum pak ksi modele ky eshte prodhuar me vone se Playstation 2 SLIM . Dallon prej modeleve tjera sepse ka grafiken me te mire dhe qendron shume. Mundet me nejt ma shum se 1 jave ndezur por nuk prishet .Punon shum mir esht orgjinal dhe eshte perdorur vetem 1 jave . Eshte i importuar nga Amerika . Jap garancion 2 vjet .Nese Sony iu prishet brenda 2 vjete at'her mundeni me pru dhe un jua kthej paret ose jau rregulloj po nuk besoj qe mundet me u prishe.

Per lojra te tjera kur e bleni SONY-n kontaktoni tek numri i telefonit tim dhe lojrat jane falas vetem ju nevojitet nje USB FLASH

SONY PLAYSTATION 2
PERMBAN

JOYSTICK SCPH-10010 ORGJINAL 2 copë

PES 2015

NBA JAM 2015

DELTA FORCE 2015

NINJA TURTLES 2015

CONSTANTINE 2015

GRAND THEFT AUTO 2

KABLLO PER LIDHJEN ME TV DHE KABLLOT E TJERA PERKATESE

LOJRAT JANE TE GJITHA ORGJINALE ÇDO LOJE E KAM BLERE 15$


Çmimi i SONY-t eshte 74 euro me te gjitha pajisjet por mundemi me bo zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim