Sony Play Station 2

Shitet nga: vllaznim 25 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony 2 i ardhur nga Austria,sony ka xhoistika dhe e ka te instaluar qipin me usb me lojra mbrenda ne te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim