Sony Play Station 3 320 GB

Shitet nga: Gent 25 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sony Play Station 3 eshte i ardhur nga zvicrra, shum pak i perdorur,permban te gjith aksesoret e tij,si dhe dy kontroller (joistyka) te ardhur sbashku me te, eshte 320 GB, sbashku vin dhe disa cd origjinale.gjendet ne gjendje plotsisht te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim