Sony Play Station 3

Shitet nga: gazmend 13 Tet 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   212 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 bashk me 7 CD-lojra.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe i kompletuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim