Sony Play Station 320 GB

Shitet nga: Gent 25 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sony Play station është i ardhur nga zvicrra,i përdour shum pak, permban te gjith aksesoret e tij, si dhe dy kontrollerat(joistykat) te cilat jan te ardhur sbashku me Sony-in.Eshte 320 GB.Se bashku me të vin dhe disa Cd origjinale. Eshte ne gjendje plotsisht te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim