Sony PlayStation 2

Shitet nga: Erion Dodaj 16 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Është në gjendje të rregullt . I pa përdorur fare . I ardhur nga Austria . Gratis dy CD , dhe një memory card . Gjendemi në Prishtinë .Dhe pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim