Sony PlayStation 3 500gb super slim

Shitet nga: avni 18 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes playstation 3,500gb. Se bashku 2kontrolla dhe 11lojra origjinale.te gjitha jane ne gjendje te mir. Qmimi 510€ te gjitha se bashku .na kontaktoni permes tel ..+491624120084 ne Gjermani,apo ne tel.nr.oo37744113964.ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim