Sony PlayStation 3 Slim Me Hard-Disk

Shitet nga: Luan Gashi 17 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sony PlayStation 3 Slim Me Hard-Disk.
Sony osht si me multiman,Sony keto loja te instaluara ne Hard-Disk:GTA 5,Pes 2014,CALL OF DUTY BLACK OPS 2,Fifa 13,WWE(Kiqera).
Gjithashtu Sony posedon:Nje Joystick dhe Nje Kabell per konektimin e Joyctickave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim