Sony PlayStation2

Shitet nga: Beni 11 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony PlayStation2 ne gjendje te perkryer, origjinal dhe eshte sistem Amerikan.
Per me shume kontakto ne: 049604002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim