Sony Playstation 2

Shitet nga: Elira 23 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap ne shitje " Sony Playstation 2 " . Eshte ne gjendje shume te mire dhe poashtu vjen se bashku me dy xhostika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim