Sony Playstation 2 Slim Original

Shitet nga: Arben 15 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation 2 Ne gjendje Shum te mir(perfekte). Eshte i ruajtur pa asnje defekt eshte krejtesisht i rregullt eshe i perdorur shum pak vetem 1 muaj qe eshte bler .
Sony Playstation Vjen me te gjitha Pajisjet percjellese
Si USB 2GB Posedon Lojen Pes 2014
Memory Card 8gb
2Gjojstika Njera Gjostik eshte e Bardhe dhe me Kabllo ndersa Gjojstik eshe pa kabllo vetem me Wireles
dhe 1 CD Sony PlaystatioN
Shitet Urgjent
Ju munt te kontaktoni 045 409 643 ose viber +37745409643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim