Sony Playstation 2 dhe 3

Shitet nga: bed avdullahu 25 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Sonyt jan ne gjendje te mir dy soni 2 dhe nje 3 jane me qipa por sonyt shiten pa xhostika , arsyeja pse e shes eshte se nuk me duhen me dhe per te interesuarit mund te bejme edhe ndonje zbritje , ju faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim