Sony Playstation 2

Shitet nga: Bekimi 13 Gsh 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten SonyPlaystation 2(5 cope) dhe SonyPlaystation 3(4 cope).
Pajisjet jane ne gjendje shume te mire dhe te gatshme per pune.
Smart TV Samsung Led, 18mm, 40'', Full HD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim