Sony Playstation 3 + Fifa 14, Batman dhe 1 Joyst..

Shitet nga: Leka 22 Shk 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony Playstation 3 12GB + Fifa 14, Batman dhe 1 Joystick. Ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim