Sony Playstation 3 SLIM

Shitet nga: Denis 30 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation Slim 3 me Hard Disk Chip Multiman qe permban rreth 50 lojra te ndryshme, eshte ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur, fotografite jane origjinale dhe ka 4 joysticka
Disa Prej lojrave jane:

Gta V
PES 13,14
Fifa 13,14
NBA 2k4
Watch Dogs
WWE
Tekken
Hitman
Call of Duty
Mortal Combat
Far Cry 3
Blur
Assasins Creed
Sniper 2
Mafia
Max Payne 3
Need For Speed
etj etj

Per kontakt +37744886834 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim