Sony Playstation 3 SLIM

Shitet nga: Luan Gashi 07 Krr 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sony Playstation 3 SLIM
Ne gjendje super te mire shum pak i perdorur.
Posedon 1 joystick(dorez) dhe nje kabell per konektimin e Joystick
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim