Sony Playstation 3 Slim me 260GB

Shitet nga: PS3 13 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation 3 Slim me 260GB hardisk. Konzolla ka 2 joysticka DualShock 3 sixaxis me usb mbushes, 1 cable HDMI, AC power cable,si dhe kabllon qe mundeson lidhjen e konzolles me TV te vjeter. Ne qmim perfshihen edhe dy blu-ray cd'ja origjinale "Call of Duty - Black Ops" dhe "PES 2008". Gjithashtu permban shume lojra demo te instaluara qe shihen ne foto si dhe aplikacionin e YouTubes. Ka versionin me te ri te sistemit nga Sony, mirepo mund te behet downgrade ne versionin 3.55 ne menyre qe te mund ta beni jailbreak ose te futni multimanin. Bej ndrrim vetem me laptop!
Mundeni mem kontaktu edhe ne Whatsapp.
SN: CECH-2003B
CD: 9D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim