Sony Playstation 3 slim + cd PES2013

Shitet nga: sony playstation 3 slim 10 Pri 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony PlayStation 3 slim, me 2 gjojstik origjinal dhe ni CD PES2013 ME TRANSFERA TE REJA ! me HDD 320 giga
. Me numer serik 3004 , sony osht ne gjendje te rregullt , ndrim nuk bej vetem kesh , Qmimi 184.99
euro komplet me kabell HDMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim