Sony Playstation 3

Shitet nga: Egzon 06 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 te ardhur nga Zvicrra me paket i ka te gjitha kabllat qe duhen Hdmi etjj 160gb me 2 gjyestika... dhe i kam 13 loje oregjinal qe jan ble ne Zvicerr qe vin gratis... Sony asht shum i mir... Mund te kontaktoni edhe ne-
Viber-Whats app:: +37744479051 dhe ipko +38649606365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim