Sony Playstation 3

Shitet nga: sokkol 09 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3i sapoardhur nga Zvicrra eshte ne gjendje shume te mire, ka kabllot e nevojshme per loj kabllon HDMI dhe 1 controller (joystick), vjen me 3 loja origjinal Fifa 14, Fifa15 dhe Fifa World Cup Brazil 2014 . Shes urgjentisht Sonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim