Sony Playstation 3

Shitet nga: Gent 20 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony Playstation 3, 320GB. I ka dy doreza, 5CD, dhe permban gjitha kabllot e duhura, Shitet ne paket eshte shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim