Sony Playstation 3

Shitet nga: gjergj 31 Tet 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation 3 me CD me2 gjystika dhe me kabllat per mbushjen e gjystika plus kablla HDMI.Poashtu ka edhe 2 CD PES 2015 me te gjitha transferet eshte dhe PES 2013.Eshete shum pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt
Kontakti Viber : +37744328910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim