Sony Playstation 3

Shitet nga: Arbon 06 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
PS3 eshte ne gjendje te mire.ME kete qmim perfshihen 2 kontrollera dhe 9 loje te cilat mund ti shihni ne foto.Soni vje me 15 janar nga londra Faleminderit per mirekuptim!!!


Kontaktoni ne keta numra:049141872
049854114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim