Sony Playstation 3

Shitet nga: klubi 17 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet 4 cope sony 3 dhe 5 cope sony 2 me te gjitha pajisjet. Te gjithe jane ne gjendje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim