Sony Playtation 2

Shitet nga: Agim 02 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 5 TV Toshiba 32"... 6 Sony PS2 me Memorycard... 10 karrike te lekures ne form te bananes ( shif fotot ) 5 ulese te vogla percjellese... Tavolina per Tv dhe Sony, toplipodi 35M, banaku.
Cmimi per te gjitha eshte 1700€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim