Sony plastation 3

Shitet nga: Driton 23 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet sony plastation 3 me qip , dhe vjen me 2 komanda dhe kablla . Cmimi 200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim