Sony play station 2

Shitet nga: Arianit 24 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony 2 pa defekt me nje gjojstik dhe ne cd origjinal fifa 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim