Sony play station 2

Shitet nga: Blend Krasniqi 22 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
shesh 3 soni play station 2 me dy cd dheb3 gjostika dhe nje memorikarde 8 gb . jane cd origjinal . shes urgjentisht se kam nevoj per parate. shiten krejt bashk. ne foto shihet veq 1 po jan edhe dy tjer normal me tvogjel.vetem kete kisha mundesi me fotografu. shes ugjent

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim