Sony play station 3

Shitet nga: arber 23 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159,99 EUR

Komuna: Prishtinë
bej ndrrim me iphon apo samsung

sonny osht i rujutun i ardhur nga a merika shum pak i perdoren ka konvertorin e rryme dy dorza dhe disa loj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim